Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować usługi najwyższej klasy, które pozwolą na osiągnięcie osobistych celów w miłym, a jednocześnie profesjonalnym środowisku.

W celu osiągnięcia tak wysokich standardów nasi nauczyciele reprezentują najwyższy poziom przygotowania, a także biorą udział w regularnych i stałych szkoleniach zawodowych, aby ten poziom podnosić.

Ewa Saulewicz

Nauczyciel w wielu programach dla dzieci

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, Wydział Edukacja Muzyczna- Dyrygentura Chóralna.

Absolwentka studiów pierwszego stopnia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Wydział Sztuki – Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej.

Absolwentka studiów podyplomowych w Szkole Wyższej B. Jańskiego – Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.

Od kilku lat współpracuje z warszawskimi i mareckimi przedszkolami, w których prowadzi zajęcia umuzykalniające dla małych dzieci. Uczestniczka wielu kursów doskonalących dla nauczycieli rytmiki.

Natalia Zalewska

Nauczyciel w wielu programach dla dzieci

Studiuje muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim i przygotowuje się do obrony pracy dyplomowej na kierunku muzykoterapia na Akademii Muzycznej w Łodzi.

Od 7 lat prowadzi różnego rodzaju zajęcia muzyczne, między innymi rytmikę w jednym z wołomińskich przedszkoli oraz indywidualne lekcje gry na fortepianie.

Jest muzykoterapeutką w Wołomińskim Kole Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, gdzie pracuje z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie i ruchowo.

Interesuje się teorią uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona oraz możliwościami jej wykorzystania w formalnym nauczaniu.

Krzysztof Kudła

Nauczyciel w programie gitarowym.

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Opolu na kierunku gitara klasyczna. Od 2006 roku pracował jako nauczyciel gry na gitarze w opolskich szkołach muzycznych. Od 2013 był związany ze Szkoła Muzyczną Yamaha w Opolu. Ukończył wiele kursów i warsztatów gitarowych (m.in. w Jarocinie - Polska Akademia Gitary, Opolu, Gliwicach i Częstochowie).

Adam Michalczyk

Nauczyciel w programach wokalnych.

Wokalista zespołu Sound'n'Grace z którym nagrał 3 studyjne płyty, regularnie koncertuje, niejednokrotnie miał okazję wystąpić na największych scenach w Polce, w tym tej opolskiej i sopockiej. Utwory z jego wokalnym udziałem możemy usłyszeć w największych rozgłośniach radiowych. Występował w Teatrze Studio Buffo w spektaklu muzycznym ``Cohen-Novavica`` oraz Teatrze Muzycznym Roma w musicalu ``Les Miserables``. Jest członkiem zespołu wokalnego orkiestry Teatru Muzycznego Roma, gdzie śpiewał w spektaklach ``Ale musicale``, ``Piloci``, ``Aida`` oraz aktualnie w musicalu ``Waitress``. Współpracował m.in z Mariką, orkiestrą The Engeeniers Band oraz zespołem Lumen. Użyczał głosu w kilku reklamach telewizyjnych. Uczestnik szkolenia terenerskiego prowadzonego przez trenera programu The Voice of Poland.

Marceli Górski

Nauczyciel perkusji

Pochodzę z Głogowa, gdzie od najmłodszych lat miałem do czynienia z muzyką i instrumentami. Poprzez lekcje fortepianu, gitary klasycznej, fletu poprzecznego czy gitary basowej dotarłem na lekcje perkusji, na ktorej odnalazłem swój ulubiony instrument, ale także przede wszystkim siebie:) Poza muzyką interesuje sie sportami zimowymi, żeglarstwem i podróżami wszelkiego rodzaju, ale to muzyka i granie sprawia mi największą satysfakcję.

Bartłomiej Pająk

Nauczyciel perkusji

Swoją perkusyjną przygodę rozpoczął w wieku 7 lat. Jest absolwentem Szkoły Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Tarnowie. Ukończył Akademię Muzyczną im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie perkusji prof. Jacka Woty oraz studia licencjackie na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie dr. hab. Dariusza Kaliszuka. Współpracował z takimi zespołami jak Męskie Granie Orkiestra, Kamil Bednarek, Mesajah, Grubson i wielu innych. Jest laureatem wielu konkursów perkusyjnych między innymi: w 2012 roku zdobył III nagrodę w konkursie „DrumFest” w Opolu w kategorii zestaw perkusyjny; w 2013 roku zdobył dwie I nagrody konkursu „DrumBattle” w Legnicy w kategorii zestaw perkusyjny oraz werbel; w 2015 roku zdobył I nagrodę w konkursie „Koncert Roku” dla najlepszego zespołu kameralnego wspólnie z kwartetem perkusyjnym. W 2016 roku wraz z Sylwestrem Malinowskim założył grupę perkusyjną Beats Beasts z którą występowali z takimi artystami jak : L.U.C., Mesajah, Grubson, Promoe.
W 2018 nagrał płytę MTV Unplugged Kamil Bednarek.
W 2018 nagrał płytę z NFM Choir - „Ubi Caritas”.
W 2019 nagrał płytę z Orkiestrą Męskiego Grania.

Estera Szamli

Nauczyciel w programach keyboardowych

Od dzieciństwa jestem związana z muzyką, w dużej mierze muzyką gospel, CCM, latynoamerykańską, soulową. Ukończyłam kierunek Jazz i muzyka rozrywkowa, specjalność: wokalistyka jazzowa na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Ukończyłam również kierunek Jazz i Muzyka Rozrywkowa, specjalność: wykonawstwo wokalne na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Przez 12 lat uczęszczałam do Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Artura Malawskiego w Przemyślu w klasie fletu poprzecznego, kończąc ją z wyróżnieniem. Od wielu lat gram również na fortepianie - w zespołach, jako akompaniator oraz pisząc utwory. Uczęszczałam na lekcje fortepianu klasycznego jak i rozrywkowego. Organizowałam solowe koncerty z muzyką autorską, m.in. w jazzowym Klubie Niedźwiadek w Przemyślu, stowarzyszeniu Slot Art Cafe w Rzeszowie, support dla Beaty Bednarz w Stargardzie. Na co dzień śpiewam w projektach muz. uwielbienia (CCM) oraz tworzę autorskie utwory. Brałam udział w różnych przedsięwzięciach muzycznych, a także warsztatach, m.in. Poluzone z Kubą Badachem, warsztatach gospel z Brianem Fentress i innych. Brałam lekcje oraz konsultacje u takich trenerów wokalnych jak Sonia Lachowolska, Bartek Caboń, Olga Boczar, Ivo Kmiecik, Patrycja Zarychta, Dorota Kopka.
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu zdobyte podczas zajęć indywidualnych w szkołach muzyki rozrywkowej jak i prywatnie.

Dominika Stanisz

Nauczyciel skrzypiec

Skrzypaczka, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie skrzypiec. Zwyciężczyni międzynarodowych konkursów: “World Open Online Music Competition 2021” oraz “IMKA International Music & Dance Competition 2021”. Laureatka IV Ogólnopolskiego Konkursu w ramach festiwalu „W barokowym stylu” (2021). Występuje na polskiej i międzynarodowej scenie muzycznej, m. in. w Polsce, Francji, Niemczech, Meksyku i Chinach. Ma na swoim koncie recitale solowe: w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie (2016), w Akademii Muzycznej w Krakowie (dyplom licencjacki, 2019), Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie (dyplom magisterski, 2021) oraz podczas koncertów finałowych na kursach mistrzowskich. Uczestniczyła w festiwalach kameralnych i orkiestrowych: “La Folle Journeé” (Warszawa, 2014, 2012), Międzynarodowy Festiwal Duettissimo (Kraków, 2018), Międzynarodowy Festiwal im. Jana Kiepury (Krynica Zdrój, 2017, 2018), Przedwiośnie Młodych (Kraków, 2018), Muzyczny Festiwal Młodych (Jugend Musik Fest) (Sachsen-Anhalt, Niemcy, 2016). W 2016 r. została koncertmistrzynią Polskiej Orkiestry Młodzieżowej – Lutosławski Youth Orchestra.